הספריות זמינות לכל שאלה ובקשה שלכם!

צוות הספרנים במערך הספריות והמידע זמין לכל שאלה ובקשה שלכם,

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

 

שם הספרייה

 

מספר הטלפון

דוא"ל   

אנגלית

 

03-5318797

wispes@gmail.com

היסטוריה

 

03-5318853

Hadar.Badihi@biu.ac.il

הנדסה

 

03-5317677

engineering.library@biu.ac.il

חינוך

 

03-5318464

miri.rubinstein@biu.ac.il

יהדות

 

03-5317065

Jewish-Studies.Library@biu.ac.il

כימיה

 

03-5318308

chemistry_l@biu.ac.il

כלכלה ומינהל עסקים

 

03-5318975

gr.libecmb@biu.ac.il

מדעי החברה

 

03-5318484

Social-Sciences.Library@biu.ac.il

מדעי החיים

 

03-5318962

david.gordon@biu.ac.il

מדעי המידע

 

03-5318163

Ruthi.Tshop@biu.ac.il

מדרשה

 

03-5317891

library1midrasha@gmail.com

מוסיקה

 

03-5317193

Efrat.Mor@biu.ac.il

מזרח אסיה ותרגום

 

03-5318852

03-5318854

languages_l@biu.ac.il

משפטים

 

03-5318360

law.library@biu.ac.il

מתמטיקה ומדעי המחשב

 

03-5318603

Library@math.biu.ac.il

ספרות

 

03-5318850

Chedva.Agmon@biu.ac.il

ספרייה מרכזית- השאלה ומדף פתוח

 

03-5318167

Hashala.Centralib@mail.biu.ac.il

ספרייה מרכזית- הדרכה ויעץ

 

03-5317955

Hadracha.Centralib@biu.ac.il

ספרייה מרכזית- השאלה בינ-ספרייתית

 

 

intlib@biu.ac.il

ערבית

 

03-5318852

03-5318854

Dina.Baum@biu.ac.il

פילוסופיה

 

03-5318851

Kineret.Hammer@biu.ac.il

פיסיקה

 

03-5318437

Physics_l@biu.ac.il

פסיכולוגיה

 

03-5318261

Psychology.Library@biu.ac.il

צרפתית

 

03-5318852

03-5318854

karina.masasa@biu.ac.il

הארכיון לחקר הציונות הדתית

 

03-5317947

 aliza.haiman@biu.ac.il 

 

 

לא יודעים למי עליכם לפנות?

שילחו מייל למחלקת ההדרכה: Hadracha.Centralib@biu.ac.il

או צרו קשר בטלפון 03-5317955 ואנחנו נכוון אתכם לכתובת הנכונה.