מרתון כתיבה פרונטלי לתלמידי מחקר בשיתוף מיזם CO.DO

03/10/2022 - 19:00 - 09:00Add To Calendar 2022-10-03 09:00:00 2022-10-03 19:00:00 מרתון כתיבה פרונטלי לתלמידי מחקר בשיתוף מיזם CO.DO   מערך הספריות והמידע הזמין חוקרות וחוקרים למרתון קודו.  אז מה זה מרתון קודו?   השם מגיע מאנגלית co-do או בתרגום מילולי "עשייה משותפת". המרתון הינו מפגש פרונטלי באורך 10 שעות של עבודה שכוללות פתיחה והצבת יעדים, מפגש בלתי אמצעי עם קבוצת שווים, ייעוץ אישי עם מנחה מקצועית, ועוד. בנוסף, במהלך היום יועברו 2 סדנאות מקצועיות שהאחת מהן היא סדנת גופנפש.  המרתון מיועד לקהיליית אוניברסיטת בר-אילן: סטודנטים הכותבים תיזה או דוקטורט וכן סגל אקדמי המעוניין ביום מרוכז לצורך כתיבת מאמרים.   המרתון התקיים ביום שני, ח' בתשרי 3.10.22 בין השעות 19:00-9:00    מעוניינים להירשם לרשימת המתנה למרתון הבא?     לפני המרתון, כל משתתפים קיבלו מכתב בדוא"ל כהכנה לקביעת יעדים אישיים ליום המרתון.  במהלך המרתון ניתן ייעוץ אישי ופרטני מהמנחה, אשת צוות של קודו, בעלת ניסיון בליווי אישי וקבוצתי של חוקרים וחוקרות בשלבים שונים של המחקר, וממגוון דיסציפלינות, החל מתואר ראשון ועד פוסט דוקטורט.     רוצים לדעת מידע נוסף על המרתון? למה צריך מרתון כתיבה?  מניסיון, משתתפי/ות עבר במרתונים דיווחו על הגברת פרודוקטיביות משמעותית. מרתון של 10 שעות ישיג לכם התקדמות שוות ערך ל- 3 ימי עבודה לפחות (!),  העבודה על המחקר מלווה בתחושת בדידות גדולה שנובעת משעות עבודה מרובות מול המחשב, שרק מעודדות את תחושת הבדידות ולעיתים תסכול.  חוסר מיקוד מוביל להיכנעות לפיתויים הרבים שמסביב, מה שמוליד חוסר יעילות. בעת העבודה על המחקר לא תמיד ניתן להסתייע ולהתייעץ עם המנחה, ולכן במרתון כתיבה נוצר מעין מרחב קסם שבו יש שקט, פיזי, ומנטלי רגשי שמאפשר לעבוד, ולהיתמך בקבוצת שווים ובמנחה מנוסה ומקצועית.  כמה מילים על קודו - Co.Do קודו - Co.Do הוא מיזם שפועל החל מ-2017. המיזם עוסק בסיוע להתמודדות עם דחיינות אקדמית, כאשר מודל הפעולה שלנו הוא 'עבודה לבד ביחד'. לתפיסתנו, דחיינות נובעת בראש ובראשונה מכשל בויסות הרגשי, ורק לאחר מכן מכשלים בתכנון הזמן או המשימות.   לפיכך, מודל העבודה שלנו מיועד להגביר את היעילות והפרודוקטיביות באמצעות יצירת קבוצות עבודה והקניית כלים פרקטיים להתמודדות נכונה עם האתגרים השונים.  הרשמה ותשלום    קישור לרשימת המתנה: https://forms.office.com/r/Srk3sjLvVF     אוניברסיטת בר-אילן - מערך הספריות והמידע internet.team@biu.ac.il Asia/Jerusalem public

 

מערך הספריות והמידע הזמין חוקרות וחוקרים למרתון קודו. 

אז מה זה מרתון קודו?  

השם מגיע מאנגלית co-do או בתרגום מילולי "עשייה משותפת".

המרתון הינו מפגש פרונטלי באורך 10 שעות של עבודה שכוללות פתיחה והצבת יעדים, מפגש בלתי אמצעי עם קבוצת שווים, ייעוץ אישי עם מנחה מקצועית, ועוד. בנוסף, במהלך היום יועברו 2 סדנאות מקצועיות שהאחת מהן היא סדנת גופנפש. 

המרתון מיועד לקהיליית אוניברסיטת בר-אילן: סטודנטים הכותבים תיזה או דוקטורט וכן סגל אקדמי המעוניין ביום מרוכז לצורך כתיבת מאמרים.

 

המרתון התקיים ביום שני, ח' בתשרי 3.10.22 בין השעות 19:00-9:00 

 

מעוניינים להירשם לרשימת המתנה למרתון הבא?

 

 

לפני המרתון, כל משתתפים קיבלו מכתב בדוא"ל כהכנה לקביעת יעדים אישיים ליום המרתון. 

במהלך המרתון ניתן ייעוץ אישי ופרטני מהמנחה, אשת צוות של קודו, בעלת ניסיון בליווי אישי וקבוצתי של חוקרים וחוקרות בשלבים שונים של המחקר, וממגוון דיסציפלינות, החל מתואר ראשון ועד פוסט דוקטורט.  

 

רוצים לדעת מידע נוסף על המרתון?

למה צריך מרתון כתיבה? 

מניסיון, משתתפי/ות עבר במרתונים דיווחו על הגברת פרודוקטיביות משמעותית. מרתון של 10 שעות ישיג לכם התקדמות שוות ערך ל- 3 ימי עבודה לפחות (!), 

העבודה על המחקר מלווה בתחושת בדידות גדולה שנובעת משעות עבודה מרובות מול המחשב, שרק מעודדות את תחושת הבדידות ולעיתים תסכול. 

חוסר מיקוד מוביל להיכנעות לפיתויים הרבים שמסביב, מה שמוליד חוסר יעילות. בעת העבודה על המחקר לא תמיד ניתן להסתייע ולהתייעץ עם המנחה, ולכן במרתון כתיבה נוצר מעין מרחב קסם שבו יש שקט, פיזי, ומנטלי רגשי שמאפשר לעבוד, ולהיתמך בקבוצת שווים ובמנחה מנוסה ומקצועית. 

כמה מילים על קודו - Co.Do

קודו - Co.Do הוא מיזם שפועל החל מ-2017. המיזם עוסק בסיוע להתמודדות עם דחיינות אקדמית, כאשר מודל הפעולה שלנו הוא 'עבודה לבד ביחד'. לתפיסתנו, דחיינות נובעת בראש ובראשונה מכשל בויסות הרגשי, ורק לאחר מכן מכשלים בתכנון הזמן או המשימות.  

לפיכך, מודל העבודה שלנו מיועד להגביר את היעילות והפרודוקטיביות באמצעות יצירת קבוצות עבודה והקניית כלים פרקטיים להתמודדות נכונה עם האתגרים השונים. 

הרשמה ותשלום 

 

קישור לרשימת המתנה:

https://forms.office.com/r/Srk3sjLvVF

 

 

תאריך עדכון אחרון : 20/10/2022