מדור הדרכה ויעץ

 

למידע בנושא יעץ בספריות אחרות בקמפוס - נא לפנות לספרייה המבוקשת 

מדור הדרכה ויעץ ממוקם בספרייה ליהדות, בניין 401, באולם שירותי קוראים בקומת הכניסה.

ספרני המדור נותנים יעץ פרטני לסטודנטים ולאנשי הסגל של אוניברסיטת בר-אילן, בדלפק היעץ בשעות פעילות המדור: 

ימים א - ה,  בין השעות 09:00 - 19:00.

טלפון - 03-5317955, 03-5317125

 

שירותים נוספים במדור הדרכה ויעץ: 

1. הדרכות קבוצתיות לדליית מידע ממאגרים אלקטרוניים, לסטודנטים לתארים מתקדמים. המעוניינים יתארגנו בקבוצות של 10 עד 20 איש ויפנו למדור ההדרכה בציון תחומי ההתענינות לכתובת דוא"ל: Lib.Ref@biu.ac.il

2. הדרכות מתקדמות לסטודנטים עפ"י בקשת מרצה הקורס. על המרצה למלא טופס הזמנת הדרכה ולמסרו בדלפק ההדרכה.

3. יעץ אישי לאיתור חומר לצורך כתיבת עבודה לתלמידי תואר שני ושלישי, בתאום מראש. נא למלא את הטופס ולהביאו לפגישת היעץ. משך פגישת היעץ כ-30 דקות.

4. יעץ באמצעות דוא"ל - יש למלא טופס זה.

  

צוות המדור:

מיטל נג'אתי - מנהלת מחלקת הדרכה ויעץ - Metal.Simchi@biu.ac.il

לאה נמדר - Lea.Namdar@biu.ac.il

גונן ניומן - Gonen.Newman@biu.ac.il

תמר קרביץ - kravett@biu.ac.il

חנה שרי - Chana.Schary@biu.ac.il

יודפת תעשה - Yodfat.Taase@biu.ac.il