הרצאה: Open Access - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

22/03/2022 - 12:00 - 11:00Add To Calendar 2022-03-22 11:00:00 2022-03-22 12:00:00 הרצאה: Open Access - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול   ההרצאה התקיימה ביום שלישי, 22.3 בין השעות  11:00-12:00 הרצאה : Open Access - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול מרצה: ד"ר יהודית שקולניצקי ליברמן; אחראית על שירותי תמיכה במחקר ופרסום; מערך הספריות והמידע; אוניברסיטת בר אילן תקציר: בין הנושאים שנדבר עליהם: מהו פרסום בגישה פתוחה, מה כדאי לפרסם בגישה פתוחה ומה הם המסלולים הקיימים, מה הם האפשרויות לפרסום ללא תשלום, מה הם הכלים שיעזרו בתהליך, כיצד להמנע מפרסום בכתבי עת ״טורפים״ ועוד ועוד. על המרצה: ד"ר יהודית שקולניצקי ליברמן היא בעלת תואר דוקטור מהמחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט של עסקה באופן שבו ויקיפדים ישראלים מחפשים ומנהלים מידע אישי במהלך כתיבת ועריכת ערכים. בתפקידה הנוכחי ד"ר שקולניצקי ליברמן משמשת כאחראית על שירותי תמיכה במחקר ופרסום במערך הספריות והמידע. היא עוסקת בנושאים רבים וביניהם: פרסום בגישה פתוחה, ביביליומטריקה (דירוג כתבי עת), מדעי הרוח הדיגיטליים ועוד ועוד. הקלטת ההרצאה       יש לכם שאלות? זקוקים למידע נוסף? מוזמנים לפנות אלינו: לשרית סמבול סאס בדוא"ל: sarit.sambol-szasz@biu.ac.il  או בטלפון 0546778061 לד"ר יהודית שקולניצקי ליברמן בדוא"ל:  Yehudit.Shkolnisky@biu.ac.il                 אוניברסיטת בר-אילן - מערך הספריות והמידע internet.team@biu.ac.il Asia/Jerusalem public

 

ההרצאה התקיימה ביום שלישי, 22.3 בין השעות  11:00-12:00

הרצאה :

Open Access - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

מרצה:

ד"ר יהודית שקולניצקי ליברמן; אחראית על שירותי תמיכה במחקר ופרסום; מערך הספריות והמידע; אוניברסיטת בר אילן

תקציר:

בין הנושאים שנדבר עליהם: מהו פרסום בגישה פתוחה, מה כדאי לפרסם בגישה פתוחה ומה הם המסלולים הקיימים, מה הם האפשרויות לפרסום ללא תשלום, מה הם הכלים שיעזרו בתהליך, כיצד להמנע מפרסום בכתבי עת ״טורפים״ ועוד ועוד.

על המרצה:

ד"ר יהודית שקולניצקי ליברמן היא בעלת תואר דוקטור מהמחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט של עסקה באופן שבו ויקיפדים ישראלים מחפשים ומנהלים מידע אישי במהלך כתיבת ועריכת ערכים. בתפקידה הנוכחי ד"ר שקולניצקי ליברמן משמשת כאחראית על שירותי תמיכה במחקר ופרסום במערך הספריות והמידע. היא עוסקת בנושאים רבים וביניהם: פרסום בגישה פתוחה, ביביליומטריקה (דירוג כתבי עת), מדעי הרוח הדיגיטליים ועוד ועוד.

הקלטת ההרצאה

 

 

 

יש לכם שאלות? זקוקים למידע נוסף? מוזמנים לפנות אלינו:

לשרית סמבול סאס בדוא"ל: sarit.sambol-szasz@biu.ac.il  או בטלפון 0546778061

לד"ר יהודית שקולניצקי ליברמן בדוא"ל:  Yehudit.Shkolnisky@biu.ac.il

 

 

 

 

 

 

 

 

תאריך עדכון אחרון : 30/03/2022