מה קורה אחרי ההפקדה של התזה או של העבודה שוות ערך לתזה

  • בתום טיפול בעבודתכם במחלקות הטכניות שלנו, כל עוד העבודה אינה בחיסיון, פרטי העבודה יועלו לקטלוג מערך הספריות והמידע, ואתם תקבלו הודעת מערכת על כך. מעוניינים שנזרז את הטיפול, אנא פנו אלינו למייל: theses.lib@biu.ac.il.
  • אם העבודה בחיסיון, היא תטופל רק בתום החיסיון. בסוף הטיפול תשלח אליכם הודעה מתאימה. כאמור, אם נדרש חיסיון נוסף, יש לפנות מבעוד מועד לבית ספר ללימודים מתקדמים ולדאוג להעברת האישור אלינו.
  • גיליתם טעות בעבודה שההפקדה שלה הסתיימה? ניתן לפנות למייל שלנו עם הסבר מפורט של הבעיה ואישור מנחה העבודה להגיש עותק מעודכן לספרייה. אם נשתכנע שאכן מדובר בתיקון משמעותי, תצטרכו לשלוח עותק מעודכן ולחכות עד שייבדק על ידי צוות המדור. ניתן לעשות פנייה מסוג זה רק פעם אחת, לכן  יש לוודא שאתם מתקנים את הכול.
     
  • עם סיום תהליך ההפקדה, כרטיס הקורא בספרייה יסגר וגישה למאגרים ישירות (שלא דרך קטלוג הספרייה) תשמר לכם עד 31.12 של שנת לימודים בה הייתם רשומים. מעוניינים לפרסם את תפוקות המחקר שלכם (מאמרים/עיבוד דוקטורט לספר) או חושבים על דוקטורט וצריכים גישה לספרים מודפסים או גישה למאגרים אחרי התאריך שצויין, יש אפשרות לפתוח לכם כרטיס קורא אורח. לפרטים נוספים ראו את המידע על פתיחה/חידוש כרטיס קורא למשתמש שאינו קיים במערכות האוניברסיטה בשנת הלימודים הנוכחית בדף של נהלי ההשאלה וגישה למאבים אלקטרוניים.

 

חזרה לתפריט הראשי